2 candidați admiși la concursul pentru ocuparea funcției de director al SA „Moldtelecom”
Comisia de selectare a candidaturii la funcția de Director general al S.A. „Moldtelecom” informează că, în urma examinării dosarelor depuse în termenul stabilit, au fost admiși la etapa următoare a concursului candidații:
Viorel MOTORNIUC
Andrei PREAȘCĂ
Reamintim că, până la expirarea termenului de depunere a dosarelor, au fost înregistrate două dosare de participare la concurs.
Comisia va continua să informeze publicul larg despre rezultatele concursului care se desfășoară conform regulamentului aprobat al concursului și altor prevederi legale.
Share













